Sme firma
viacerých generácií
Sme firma viacerých generácií
Rozumieme generačnej výmene a spoločenským javom. Vnímame zmeny v spoločnosti a citlivo na ne reagujeme. Mnohí z našich klientov sú tiež rodinné firmy. Rodinné podnikanie je špecifické, preto si dobre rozumieme a rýchlo nachádzame spoločnú reč. Záleží nám na budovaní dlhodobých vzťahov založených na skutočných hodnotách.
Z našich klientov sa častokrát stávajú naši priatelia
CODES prešiel cestu od butikového grafického štúdia k skutočnému „Brand House“
Dodávame komplexné riešenia a od nápadu až po realizáciu máme pre vás celý proces pod kontrolou. Či už ide tvorbu celostnej stratégie značky, jej vizuálnych a komunikačných stratégií, Branding & Naming, video a fotografiu, web dizajn & programovanie, copywriting a Public Relations, tlač v celom spektre techník alebo voiceover služby, sme pripravení poskytnúť klientom viac ako bežná agentúra. V posledných rokoch sa venujeme budovaniu značky miesta, realizácii projektov vo sfére place branding. Okrem služieb, ktoré na trhu zabezpečujú reklamné agentúry, ponúkame aj čosi naviac: hlboké pochopenie témy a intenzívnu zainteresovanosť.
Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.
Enter